Power Banki

Ogromną popularnością w ostatnim czasie cieszą urządzenia dostarczające dodatkową energię. Znane powszechnie jako powerbanki dają możliwość naładowania sprzętów takich jak nawigacja, telefon komórkowy, tablet, odtwarzacz mp3. Ich celem jest zagwarantowanie możliwości naładowania sprzętu nawet bez dostępu do gniazdka. Świetnie więc sprawdzają się podczas długich podróży lub wypełnionego zajęciami dnia. Proponujemy w ofercie modele w dobrej cenie.

Pojemność urządzenia

W naszej ofercie znajdą Państwo power bank 10400, 8000, 5200, 2600 mAh. Jest to określenie pojemność sprzętu. Na tej podstawie można w przybliżeniu określić ile razy będzie można naładować np. telefon, nim wyczerpie się cała energia zgromadzona przez powerbank. Przykładowo urządzenie oznaczone np. 1300 mAh będzie można naładować dzięki urządzeniu 2600 mAh przynajmniej jeden raz do pełna. Należy pamiętać, że power banki mają dość duże straty energii i nie należy polegać tu na prostej matematyce. Wobec tego dla przedstawionego przykładu powinniśmy przyjąć, że urządzenie naładuje smartfona około 1,5 razy.

Użyteczność sprzętu

Z uwagi na specyfikę użycia urządzenia warto rozważyć w jaki sposób będzie użytkowane. W tym celu warto odpowiedzieć sobie na pytania takie jak: Kiedy będę korzystać z urządzenia? W jaki sposób będę je przenosić? Osoby, które chcą nosić urządzenie w kieszeni kurtki lub spodni powinni zwrócić uwagę, aby power bank był niewielkich rozmiarów i najlepiej płaski. Ci, którzy do przenoszenia sprzętu wykorzystać chcą plecak, torbę, czy schowek samochodowy, mogą skorzystać z modeli w zupełnie zwariowanych kształtach.

Indywidualny design

Decydując się na zakup power banku nawet nie obejrzysz się, a sprzęt ten stanie się dla Ciebie niezastąpiony. Dlatego warto już na etapie wyboru urządzenia zdecydować się na model pasujący do własnych potrzeb i preferencji. Wśród propozycji znajdują się nowoczesne egzemplarze w prostej obudowie stonowane kolorystycznie bądź z użyciem barwnych motywów. Ciekawą propozycją jest też power bank zwierzak. Dzięki wprowadzeniu charakterystycznych, stożkowych elementów całość przypomina sylwetkę kota.