Selfie Stick

Proponujemy świetny gadżet dla fanów fotografowania smartfonem. Kij do selfie stanowi praktyczny dodatek do telefonu komórkowego. Dzięki niemu możliwe jest wykonywania zdjęć sobie oraz ze znajomymi z większej odległości. Na fotografii lepiej widać otoczenie, a Ty możesz pochwalić się niemal całą stylizacją. Dzięki regulowanej rączce możliwe jest dobranie odpowiedniej odległości i stworzenie naprawdę ciekawej perspektywy.

W naszym asortymencie można znaleźć nie jeden ciekawy selfiestick. Posiadamy egzemplarze zaopatrzone w sprawdzone systemy zwalniania migawki. Połączenie bezprzewodowe bluetooth gwarantuje wysoką funkcjonalność sprzętu i bezproblemową obsługę. Dodatkowym atutem jest ergonomiczna rączka, zapewniająca dobry chwyt. Jest to szczególnie istotne mając na uwadze, że na kiju do selfie zamieszczony zostanie smartfon.

Dostępne w asortymencie selfiesticki mają tę ogromną zaletę, że są niewielkich rozmiarów. Po złożeniu bez trudności mieszczą się w plecaku lub torebce. Ponadto nie mają dużej masy, przez co nie będą stanowił dużego obciążenia w czasie zwiedzania. Zaopatrzone są w mocny uchwyt na telefon komórkowy, który zapewnia bardzo dobre utrzymanie sprzętu podczas robienia zdjęć.